Kauba kohaletoomine


Kauba toimetame Teieni Eesti piires Post 24 pakiautomaadi või ELS kulleriga. Valiku saatmisvõimaluste vahel saate teha ostu vormistamisel.
Kohaletoimetamise hinnad
- tulen ise LedEksperti kontorisse järgi - 0 €
- Post24 pakiautomaat - 4,99 €
- kohaletoomine (kauba toob kuller) - 9,99 €
 

Kauba tellimine LedEksperti kontorisse:
Kui lähed kaubale ise järgi LedEksperti kontorisse, siis kohaletoimetamise eest lisatasu maksma ei pea.

Kauba tellimine Post24 pakiautomaati:
Post24 on kiire ja mugav pakiteenus nii saajale kui saatjale. Unikaalsed välitingimustes pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskuste juures ja neile saab ligi nii autoga, jalgsi kui ühistranspordiga. Post24 pakiautomaadid on avatud ööpäevaringselt, nii saad valida just sulle sobiva aja paki vastuvõtmiseks või saatmiseks.

Kauba kohaletoomine ELS kulleriga:
Kohaletoomise saad tellida ainult Eesti piires. E-poest on võimalik tellida kauba toomine sinu aadressist erinevale aadressile ehk saata ostetud toote näiteks sõbrale kingitusena. Sel juhul tuleb juba ostu sooritamisel märkida õige aadress ning kauba vastuvõtja nimi. Kauba toimetab sinuni kullerfirma  Eesti Post.

Kui tellitud kaup ei jõua lubatud ajaks sinuni, anna sellest teada telefonil 6386416 või 56485215.

Tellimuse täitmine ja tarneinfo jälgimine
Kui oled ostu sooritanud, tuleb e-postkasti teade, et tellimuse esitamine õnnestus. Sul on võimalik tellimuse kinnitus ka välja printida.
Kui e-poes on märgitud, et kaup asub laos on võimalik see kätte saada samal päeval. Kui soovitud kaupa laos ei ole on märgitud selle tarneaeg.
Tööpäeval enne 12:00 esitatud tellimuste kohaletoimetamine kulleriga algab alates järgmisest tööpäevast. Kullerteenust saab tellida ainult Eesti piires.
Kui kohaletoomise viisiks valida "Tulen ise järgi" peab kindlasti kellaaja kokku leppimiseks ühendust võtma LedEkspert telefonidel 6386416 või 56485215.