Kaupade valimine
E-poes on võimalik tooteid kauba valimisel otsida, sorteerida ning filtreerida.

Toodete otsimine
Kui soovid leida kindlat kaupa, sisesta otsinguaknasse märksõna ja vajuta “Otsi”. Otsingusõna peab olema vähemalt 3 tähemärki.
Soovitusi otsinguks:
- Kui otsing ei anna tulemust, veendu, et kirjutasid otsingusõna õigesti.
- Kui tead otsitava toote täpset mudelinime, sisesta see otsingusse. Kui otsing tulemusi ei anna, kuid tead kindlalt, et e-poes on toode olemas, sisesta otsingusse tootegrupp.

Kaupade sirvimine
Sul on võimalik tutvuda kõigi e-poes olevate kaupadega toodete, tootegruppide ning tootjate kaupa.
Tooted on jagatud kahte suuremasse gruppi LED VALGUSTUS ja JÕULUVALGUSTUS.

Kauba lisamine ostukorvi
Kui leidsid sobiva kauba, vajuta nupule “Lisa ostukorvi“.
Seejärel saad jätkata teiste toodete valimist või alustada ostukorvis ostu vormistamist. Hiljem on sul võimalik ostukorvi lisatud toodete vaatamiseks klikkida lehe parempoolses ülemises nurgas lingil „Ostukorv“.

Ostukorvi ülevaade
1. Lisa ostukorvi soovitud kaubad.
2. Vaata ostukorv üle ja veendu, et seal on õiged tooted ning nende kogused.

Maksja andmed
- Sisesta oma andmed ning vali tasumisviis.
- Kaupade eest saad maksta pangalingi kaudu või ettemaksuarve alusel.
- Tutvu kindlasti e-poe kasutustingimustega ja märgi, et oled nendega tutvunud.

Kohaletoimetamine
Kauba toimetame Teieni Eesti piires Post 24 pakiautomaadi või ELS kulleriga. Valiku saatmisvõimaluste vahel saate teha ostu vormistamisel.
Kohaletoimetamise hinnad
- tulen ise LedEksperti kontorisse järgi - 0 €
- Post24 pakiautomaat - 1,99 €
- kohaletoomine (kauba toob kuller) - 3,5 €

Kauba tellimine LedEksperti kontorisse:
Kui lähed kaubale ise järgi LedEksperti kontorisse, siis kohaletoimetamise eest lisatasu maksma ei pea.

Kauba tellimine Post24 pakiautomaati:
Post24 on kiire ja mugav pakiteenus nii saajale kui saatjale. Unikaalsed välitingimustes pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskuste juures ja neile saab ligi nii autoga, jalgsi kui ühistranspordiga. Post24 pakiautomaadid on avatud ööpäevaringselt, nii saad valida just sulle sobiva aja paki vastuvõtmiseks või saatmiseks.

Kauba kohaletoomine ELS kulleriga:
Kohaletoomise saad tellida ainult Eesti piires. E-poest on võimalik tellida kauba toomine sinu aadressist erinevale aadressile ehk saata ostetud toote näiteks sõbrale kingitusena. Sel juhul tuleb juba ostu sooritamisel märkida õige aadress ning kauba vastuvõtja nimi. Kauba toimetab sinuni kullerfirma  Eesti Post.

Kui tellitud kaup ei jõua lubatud ajaks sinuni, anna sellest teada telefonil 6386416 või 56485215.

Maksmine
Siin saad veelkord tutvuda kauba ja selle hinnaga ning valida makseviisi. Kui tasud kauba eest pangalingiga, vali pank, kust soovid ülekande teha. Kui oled internetipangas makse sooritanud, vajuta kindlasti nuppu „Tagasi kaupmehe juurde”.

Tellimuse täitmine ja tarneinfo jälgimine
Kui oled ostu sooritanud, tuleb e-postkasti teade, et tellimuse esitamine õnnestus. Sul on võimalik tellimuse kinnitus ka välja printida.
Kui e-poes on märgitud, et kaup asub laos on võimalik see kätte saada samal päeval. Kui soovitud kaupa laos ei ole on märgitud selle tarneaeg.
Tööpäeval enne 12:00 esitatud tellimuste kohaletoimetamine kulleriga algab alates järgmisest tööpäevast. Kullerteenust saab tellida ainult Eesti piires.
Kui kohaletoomise viisiks valida "Tulen ise järgi" peab kindlasti kellaaja kokku leppimiseks ühendust võtma LedEkspert telefonidel 6386416 või 56485215.

Kauba tagastamine
Juhul kui Sinu poolt tellitud toode ei tööta või on transpordi käigus vigastada saanud, pöördu koheselt LedEksperti poole. Tarbijal on õigus 14 päeva jooksul alates kauba kättetoimetamise päevast kaup tagastada ja saada tasutud raha tagasi (v.a. transpordikulu), samuti taganeda järelmaksulepingust (kui kaup on ostetud järelmaksuga).
Tagastamisel paki kaup originaalpakendisse ja lisa sellele kaasasolnud ostuarve.
Ostuarve on üldjuhul kaubaga kaasas.
Kui Sul tekib seoses kauba kättesaamise või tagastamisega küsimu